Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 20 березня 2017 р.

Відбулася апаратна нарада

20 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Наталії Перекотій відбулась апаратна нарада, в якій прийняли участь заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
Перед початком роботи Наталя Петрівна представила всім присутнім першого заступника голови райдержадміністрації СТЕБЕЛЯ ОЛЕКСІЯ ЛЕОНІДОВИЧА, який призначений на цю посаду розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 березня № 13 рк «Про кадри».
Керівники управлінь, структурних підрозділів доповіли про стан справ, про проблемні питання в своїх галузях. По закінченню наради керівництвом району найважливіші питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

Шукати в на сайті