Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Розширене засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

30 березня в Краматорську відбулося підсумкове засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
Головував на засіданні начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик. У заході взяли участь керівники органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів, райдержадміністрацій, військо-цивільних адміністрацій, керівники обласних спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, районних організацій ВФСТ «Колос», директори центрів «Спорт для всіх».
На основі участі спортсменів міст та районів у змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту, східних видів єдиноборств, з видів спорту серед осіб з особливими потребами (літні паралімпійські та дефлімпійські види спорту), а також спортивно-масових заходах були підбиті підсумки оцінки спортивної майстерності міських та районних фізкультурно-спортивних організацій Донецької області за 2016 рік.
У зведеному рейтингу з видів спорту у другій групі районів за зайняте І місце сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації було вручено кубок та грамоту спортуправління ОДА.Шукати в на сайті