Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 27 березня 2017 р.

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ !


Добропільске об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що на виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15 березня 2017р. Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 р. № 63, з 1 квітня 2017 року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування таких банків: ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк»), ПАТ «ВТБ БАНК». 
Враховуючи зазначене, особам, які отримують пенсії в зазначених установах банку, необхідно терміново з’явитися до Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. При собі мати: паспорт, ідентифікаційний код та поточний рахунок, який відкритий в іншій установі банку.

                                                                        

Шукати в на сайті