Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 22 березня 2017 р.

Відбулося засідання колегії

22 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, у якому прийняли участь заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко, начальники управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, керівники територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови. Засідання провів голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов.
На засіданні колегії розглянуто 4 питання.
Корисною та змістовною була доповідь начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Андрійченко.
Одним з найважливіших завдань органів виконавчої влади в районі є забезпечення виконання показників Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік в сільськогосподарській галузі та стан підготовки сільгосппідприємств до проведення весняно-польових робіт.
Згідно плану розвитку агропромислового комплексу на 2017 рік, під зернові культури буде відведено - 25800 га, що становить 53% до площі ріллі, з них - під озимими культурами вже засіяно 18тис. га. В цілому аграріями району планується виробити 80 тис. тонн зерна; 27 тис. тонн соняшнику; 6 тис. тонн овочів.За результатами обстеження посівів озимих зернових культур добрий стан мають озимі на площі 8 тис. га (44%), в задовільному стані 5 тис. га (28%), решта – слабкі та зріджені 28%. Для проведення комплексу весняних робіт пропозиція мінеральних добрив на ринку достатня. Сільгосппідприємствами завезено 5 тис. тонн мінеральних добрив або 112% до потреби, з них аміачної селітри –3тис.тонн (118%). 
Що стосується посівного матеріалу, то господарства забезпечені насінням ярих культур на 100% (при потребі 1150тонн). Сільськогосподарська техніка перебуває в робочому стані. Забезпеченість дизельним паливом складає 90% до потреби (485тонн). 
На сьогоднішній день вирішилось проблемне питання щодо проведення сертифікації насіння сільгоспкультур. 
За економічними розрахунками-прогнозами загальна потреба в коштах для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році становить 145млн. грн., що на 17 млн. перевищує фактичні витрати у 2016 році.
Станом на 17 березня посіяно ранніх зернових культур 671 га (15 %), в тому числі ячменю – 210 га, пшениці ярої – 5 га, гороху – 456 га, крім того посіяно 109 га гірчиці, 122 га ріпаку ярого.
Про підсумки роботи об’єктів соціально-культурного призначення в зимових умовах 2016-2017 років і завдання на період підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Раїса Лисак. 
Вона зазначила, що всі об’єкти соціального призначення, а саме: 10 ЗОШ, 15 ДНЗ, 17 клубних закладів, 22 бібліотеки, 25 ФПів, 6 амбулаторій ЗПСМ, 14 житлових будинків були підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період. Завданнями на новий опалювальний сезон є проведення інвентаризації об’єктів соціальної сфери та ЖКГ на відповідні роботи на підвідомчих територіях, складання кошторисів на капітальні та поточні ремонти об’єктів соціально-культурного призначення.
Також присутні заслухали інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анатолія Шевцова про підсумки виконання Програми підтримки підприємництва в районі на 2015-2016 роки. Він зазначив, що підприємницьку діяльність в районі здійснюють 502 суб’єкти господарювання , кількість підприємців-фізичних осіб складає 309 чоловік. Загальна сума надходжень до бюджету району від діяльності суб’єктів малого підприємництва склала близько 28,0 млн.грн. В 2016 році малими підприємствами було вироблено продукції, надано послуг, виконано робіт на суму 378,7 млн. грн.
Про стан виконання делегованих повноважень виконавчими комітетами сільських та селищної рад у сфері соціального захисту населення доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення Ірина Анісімова. Вона відзначила, що в процесі перевірок виявлені певні недоліки, а саме: на засіданнях виконкомів сільських рад не розглядаються питання соціального захисту населення в частині здійснення контролю за охороною праці, виконанням положень колективних договорів, потребує підвищеної уваги організація громадських робіт; тільки в 4 сільських радах здійснено забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,
На завершення голова колегії Дмитро Кірносов подякував усім присутнім за роботу та зазначив, що, враховуючи важливість розглянутих питань та для усунення виявлених недоліків, за наслідками сьогоднішнього засідання будуть надані відповідні протокольні доручення. 

Шукати в на сайті