Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 20 березня 2017 р.

Одна з народностей України – роми

Традиційно циганську націю в Україні та за її межами сприймають як носіїв колоритної культури, пов’язують з ними чимало стереотипів, демонструють упереджене та дискримінаційне ставлення до ромів.
Інтеграція в українське суспільство ромської національної меншини є соціально значущим питанням.
В рамках виконання Плану заходів щодо реалізації в Донецькій області Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року в центральній бібліотеці районної ЦБС організовано книжково-ілюстративну виставку «Одна з народностей України – роми». До уваги користувачів представлено нормативно-правові документи що стосуються інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, матеріали з історичними відомостями про життя, побут і самобутню та колоритну культуру цього народу, твори художньої літератури вітчизняних та зарубіжних авторів, ілюстрації та фото.
8 квітня 1971 року в Лондоні відбувся установчий з'їзд Міжнародного союзу циган, в якому взяли участь представники 30 країн. Відтоді 8 квітня відзначають як Міжнародний день ромів.
Сьогодні міжнародні та вітчизняні організації докладають чимало зусиль, аби залучити ромську меншину до соціальних процесів та інтегрувати в суспільство. 

Шукати в на сайті