Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 2 березня 2017 р.

Краєзнавча діяльність сільських бібліотек

1 березня 2017 року в центральній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему «Місія бібліотек у формуванні духовного потенціалу та збереження культурної спадщини». Відкрила роботу семінару директор ЦБС Чикар С. В.Працівники методико-інформаційного відділу ЦБС ознайомили присутніх з консультацією «Бібліотечне краєзнавство у системі формування духовності користувачів» та методичними порадами про використання сучасних форм і методів популяризації краєзнавства в роботі бібліотек.
Бібліотекар центральної бібліотеки Бичкарьова С.І. представила мультимедійну презентацію «Літературне краєзнавство як засіб патріотичного виховання і формування творчих здібностей читачів». Також за допомогою мультимедійної презентації розповіли про краєзнавчу діяльність своїх бібліотек: Романченко В.М. – завідуюча Святогорівською сільською бібліотекою та бібліотекар Шилівської сільської бібліотеки Гайдоба Н.Ф.
В подальшому відбувся обмін досвідом краєзнавчої роботи сільських бібліотекарів. Найбільш цікавими і змістовними були виступи працівників Криворізької, Світлівської, Добропільської сільських бібліотек. В цілому робота семінару була насиченою, актуальною, пізнавальною і необхідною для подальшого розвитку краєзнавства в бібліотеках району. 

Шукати в на сайті