Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 20 березня 2017 р.

Бажаєш бути успішним – отримай затребувану професію


На даний час професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних можливе лише під конкретне замовлення роботодавців і це має переваги, адже роботодавець без додаткових витрат отримує кваліфіковані кадри, а безробітні - можливість працевлаштуватися за новою, затребуваною професією на ринку праці.
17 березня 2017 року у Добропільському міському центрі зайнятості проходила презентація навчального закладу «Білицький професійний ліцей» , в якій взяли участь представники навчального закладу, фахівці центру зайнятості, представники роботодавців і 14 шукачів роботи. 
Захід відкрила директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць, яка представила присутнім з навчальний заклад нашого міста, який пройшов конкурсний відбір для організації професійного навчання серед безробітних. На теперішній час наші клієнти мають змогу вчитися на місцевій навчальній базі, вчитися професії, яка має попит серед роботодавців міста і за його межами.
В.о. директора навчального закладу Ольга Ремінна та майстер виробничого навчання Олена Фурсова представили учасникам заходу відео-презентацію ліцею та професії «кухар», надали детальну інформацію про навчання. Особливий акцент було наголошено на можливості отримання документу про освіту державного зразка та професійного розряду, що дозволяє влаштуватися на роботу за фахом. 
Фахівці центру зайнятості знову нагадали безробітним про безкоштовність навчання за направленням служби зайнятості, компенсацію витрат на оплату проїзду та можливість безкоштовного проживання у гуртожитку навчального закладу. 
У присутніх, серед яких були особи ВПО, виникли питання до представників навчального закладу. Людей цікавило, насамперед, тривалість навчання та проходження виробничої практики за місцем проживання.
Учасники презентації активно використали можливість спілкування з представниками навчального закладу та роботодавців.
Результатом презентації навчального закладу стала згода 3 осіб на проходження навчання за професією «кухар», 4 особи ще визначаються з проходженням навчання.    
Шукати в на сайті