Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 24 березня 2017 р.

У районі розпочався двомісячник благоустрою населених пунктів

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 01 березня 2017 року № 61 «Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів Добропільського району до весняно-літнього періоду 2017 року» з 20 березня по 20 травня поточного року в районі оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів. 
24 березня 2017 року на толоку вийшли працівники райдержадміністрації. Було прибрано від сміття та сухостою територію біля адмінбудівлі райдержадміністрації.
Закликаємо всіх небайдужих мешканців району зайняти активну громадську позицію у справі підтримання належного санітарного стану населених пунктів та територій, долучитися до весняних заходів з благоустрою. Адже, чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Порядок у нашому спільному домі починається з кожного з нас!Шукати в на сайті