Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 15 березня 2017 р.

ВАЖЛИВЕ РІШЕННЯ В ЖИТТІ

Найбільше, що можна зробити для дитини-сироти – це назавжди стати їй татом і мамою. У такому разі Ви стаєте для дитини рідними людьми з усіма відповідними правами та обов’язками. Усиновлення – одне з найважливіших рішень у житті людини, з яким не можна поспішати. Аналізуйте, щоб упевнитися, що Ви справді можете це зробити, і щоб зрозуміти, кого саме Вам потрібно усиновити. Шукайте поради та підтримки з боку рідних, друзів, спеціалістів відповідних служб. Як правило, дорослі намагаються уявити свою майбутню дитину, в багатьох випадках ідеалізуючи її. Так, наприклад, уявляють дівчинку красунею, з гарненькими бантиками, такою, що одразу ж їм посміхнеться. Насправді такі фантазії бувають далекі від реальності. Не виключено, що дитину ще треба навчити посміхатися та довіряти дорослим, а красу дитині забезпечить не гарненький бантик чи красиве платтячко, а саме посмішка та очі, що сяють довірою і любов’ю.
Отже, насправді, усиновлення — це надзвичайно складний процес і для дитини, і для дорослих.
Усиновлення — це ПРИЙНЯТТЯ дитиною дорослих, дорослими — дитини, біологічними дітьми сім’ї — усиновленої дитини.  І все ж таки, якщо Ви приймете рішення усиновити дитину – налаштуйтеся на одну з найбільш неймовірних подорожей у Вашому житті!
За інформацією звертайтеся в  службу у справах дітей Добропільської райдержадміністрації яка знаходиться за  адресою:
  м.Добропілля, вул., Залізнична 4, та за електронною поштою: ssddobrrda@gmail.com

Шукати в на сайті