Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 15 березня 2017 р.

ЧЕРГОВИЙ ФОРУМ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

Сьогодні, 15 березня 2017року в залі засідань райдержадміністрації відбувся Форум Місцевого Розвитку ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Форум було представлено громадськістю всіх сільських рад Добропільського району, посадовими особами органів місцевого самоврядування та відповідальними працівниками районної ради і райдержадміністрації.
З вітальним словом до учасників форуму звернулася Тамара Бєлянкіна, голова районної ради.
Про стан впровадження МРГ-3 в Донецькій області та можливості співпраці з іншими міжнародними грантовими та гуманітарними програмами доповіла координатор Проекту ЄС/ПРООН МРГ-3 в Донецькій області Наталя Осипенко.
З метою обміну досвідом, з презентацією своєї діяльності виступив Сергій Івахнін, координатор ресурсного центру громад сусіднього Костянтинівського району.
Анатолій Шевцов розповів про реалізовані в Добропільському районі громадські ініціативи та проблемні питання, з якими стикається місцевий ресурсний центр громад.
Дуже цікавим виявилося спілкування в режимі «відео конференції» з керівництвом Ковельської районної ради Волинської області. Андрій Браїло, голова районної ради, стисло, але змістовно, розповів про стан роботи з написання проектів щодо залучення грантових коштів для вирішення проблемних питань свого району.
В рамках Програми національних обмінів готується проект, який дозволить громадськості Ковельського району здійснити візит у відповідь – до Добропільського району (довідково: у січні поточного року громадська організація «Промінь» Святогорівської селищної ради мала можливість відвідати Ковельську районну раду).
Цієї п’ятниці волонтерська група з Ковельського району з гуманітарною місією буде перебувати у Донецькій області. Тож, Добропільська районна рада очікує їх приїзду.
Співпраця між районними радами дає свої результати – сьогодні Ковельська районна рада готує проект, що дозволив би влітку прийняти і оздоровити дітей з Добропільського району.
На завершення форуму Наталя Осипенко запропонувала усім громадським організаціям району прийняти участь в конкурсі, тема якого - «Глобальні Цілі Сталого розвитку. Обговорення на рівні громад». Сподіваємося, що участь у цьому форумі була для його учасників цікавою і корисною.
Джерело посилання: Добропільська районна радаШукати в на сайті