Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 14 березня 2017 р.

Допомога в дії

У непростий час сьогодення - економічної кризи, постійного росту цін, дуже важко вижити одиноким пенсіонерам, інвалідам, хворим, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують підтримки та допомоги не тільки держави , а й небайдужих до чужих проблем громадських угрупувань.
Благодійний фонд «Карітас» у м. Краматорськ директор Іванюк В.Ф  на прохання директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району Болотової М.С. здійснили адресну гуманітарну допомогу на території району у селах Нововодяне, Веселе, Грузьке, Торецьке, Шахове, Володимирівка, Новоторецьке, Світле, Шевченко.
Третя гуманітарна місія (гігієнічні набори, миючі засоби, продукти харчування) надана найбільш незахищеним верствам населення 26-ти одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, інвалідам, які заходяться на обслуговуванні у відділенні надання соціальної допомоги вдома територіального центру та мають найменшу пенсію на суму 1280 грн.

Все прекрасне і навіть сам цей Світ був створений, в першу чергу, на благодійних засадах. Саме такі організації, як МБФ «Карітас» та люди, які там працюють є двигуном, який рухає суспільство, націю вперед. Тільки вони чітко можуть відповісти сьогодні на запитання: «Чи стане цей світ кращим?», «Скільки людей можна зробити щасливими?», «Яким буде майбутнє рідної країни?»… Шукати в на сайті