Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 7 березня 2017 р.

Свято весни, краси і любові!


8 березня - свято, яке традиційно вважається днем жіноцтва. Свято було офіційно підтримано Організацією Об’єднаних Націй і має назву Міжнародний день прав жінок і миру. 
Саме цього дня ми вітаємо наших матусь, бабусь, сестер, вчителів, подруг — усіх жінок, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємне. Для дітей - це, в першу чергу, свято Мами.
З нагоди цього свята в бібліотеках району організовано заходи: поетичне свято «Вам – мами, сестрички, бабусі» (Вірівська бібліотека), літературно-поетичне свято «Струни жіночої душі» (Мирненська бібліотека), літературно-поетична композиція «Берегині роду» (Новоукраїнська бібліотека), тематична розкладка «Жінки! Сьогодні ваше свято» (Нововодянська бібліотека), літературно-музичний вечір «Жіноча доля вишита нитками» (Завидокудашевська бібліотека) та ін.


Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну?
За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є жіноче свято.
Зі святом, любі жінки! 

Шукати в на сайті