Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 27 березня 2017 р.

Змагання з міні-футболу

25 березня у селі Світле відбувся турнір з міні-футболу серед вихованців КЗ "Районна ДЮСШ" 2003-2004р.н. В змаганнях взяло участь 60 чоловік.  За підсумками турніру І місце посіла команда с. Шахове (тренер-викладач Омельченко В.М.), ІІ місце- с.Криворіжжя (тренер-викладач Брильов О.А.), ІІІ місце - с. Ганнівка (тренер-викладач Курінний С.І.).
Переможці були нагороджені кубками, грамотами і медалями. Керівництво комунального закладу "Районна ДЮСШ" висловлює щиру подяку спонсорам, батькам за сприяння та допомогу в підвозі дітей до місця змагань.Шукати в на сайті