Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 26 червня 2017 р.

Аграрії готуються до збирання ранніх зернових культур урожаю 2017 року

Сьогодні, 26 червня, заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій очолила нараду з керівниками сільгосппідприємств і фермерських господарств Добропільського району.
Основним питанням порядку денного було обговорення питання щодо організації проведення збирання ранніх зернових культур урожаю 2017 року.
Як зазначила Ольга Андрійченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, в поточному році підлягає до збирання 22902 га ранніх зернових та зернобобових культур, з них 4485га – ярих зернових та ріпаку -3232 га.
В господарствах району на жнивах буде працювати 59 одиниць зернозбиральних комбайнів, з них: власних комбайнів – 51 одиниця та 8 одиниць залучених.

Вона також наголосила, що першочерговим завданням кожного керівника є охорона праці, недопущення травматизму під час збору урожаю, створення належних умов праці, відповідний рівень заробітної плати та своєчасна її виплата працівникам.
Начальник управління агропромислового розвитку звернула увагу присутніх на те, що окрім державної підтримки, можна взяти участь в конкурсі щодо отримання фінансової допомоги від міжнародних донорських організацій. На теперішній час продовжується конкурс надання грантів у рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Такі організації як ФАО, Карітас Україна, Датська рада зі справ біженців також надають фінансову допомогу.
Також присутні керівники обговорили питання про умови закупівлі сільськогосподарської продукції зернотрейдерами.
Про забезпечення виконання заходів пожежної безпеки під час збирання врожаю в сільгосппідприємствах району доповів начальник 19 Державного пожежно-рятувального загону відділу Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області, підполковник служби цивільного захисту Віталій Кінц.
Виникли запитання у присутніх до начальника Добропільської дільниці філії №2 Покровського райавтодору Ольги Горобець щодо стану автомобільних доріг в районі.
Розглянули представники аграрного бізнесу про організацію впровадження заходів з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території району у 2017 році; про дотримання правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами та про приведення до належного санітарного стану узбіч автомобільних доріг. Шукати в на сайті