Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 26 червня 2017 р.

Соціальне партнерство – в дії

Забезпечення жителів району питною водою – одне з питань, яке знаходиться на постійному контролі районної влади. В разі виникнення проблемних питань, до їх вирішення підходять комплексно і оперативно.
Нещодавно виникла аварійна ситуація на водогоні свердловини № 914 дільниці № 5 «Золотий Колодязь». Керівництво райдержадміністрації швидко відреагували на прохання Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» та знайшло можливість виділення коштів для її усунення.
На початку червня поточного року за сприянням райдержадміністрації, в рамках виконання соціального контракту за сприянням громадської організації «Добре Поле» (голова Любов Марченко), ПАТ «Веско» ПрАТ«Огнєупорнеруд» (генеральний директор Євгеній Цимарман) виділило 50,0 тис.грн. для придбання матеріалів.
В результаті тісної співпраці підприємство КП «Компанія «Вода Донбасу» отримало необхідні матеріали, а саме: труби ПЄ 100 SDR Ø 200 мм - 60 м/п, втулки під фланець Ø 200 мм - 4 од. та фланців під втулку Ø 200 мм – 8 од.
Дякуємо всім за порозуміння у вирішенні даного питання.

Шукати в на сайті