Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 14 червня 2017 р.

Співбесіди з питань соціально-економічного розвитку місцевих рад

Голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов розпочав проведення співбесід з сільськими головами з питання виконання програми соціально-економічного розвитку району за підсумками 5 місяців 2017 року та розвитку територій сільських рад. 
Сьогодні, 14 червня, відбулася співбесіда з Ганнівським сільським головами Лілєю Тихоновою та головним бухгалтером сільської ради. 
Участь в робочій нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Стебель, начальник фінансового управління Валентина Тітова, в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Павловська та начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Міргородський.
В ході співбесіди проаналізовано стан виконання та шляхи наповнення бюджетів всіх рівнів, розглянуто питання соціально-економічного розвитку сільської ради.
Під час зустрічі були обговорені питання перегляду договорів на землю та проведення нормативно-грошової оцінки земель, стану сплати орендної плати за невитребувані паї; створення на території сільської ради комунального підприємства та перспектив його діяльності, стану реалізації інфраструктурних проектів. Лілія Тихонова висловила своє бачення щодо розвитку підвідомчої території.
Динаміка процесу виконання податкових надходжень загального фонду бюджету сільської ради має позитивну тендецію. Так, за 5 місяців поточного року надходження загального фонду без урахування трансфертів склали 115,1%,
Голова райдержадміністрації націлив керівництво сільської ради на вирішенні проблем за допомогою активної співпраці з громадою. 

Шукати в на сайті