Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

Творчий звіт художніх колективів Ганнівського будинку культури


9 червня у Ганнівському СБК пройшов творчий звіт художніх колективів та окремих виконавців, на який завітали Ірина Стрепоченко, заступник голови районної ради та Юлія Літвінова, начальник відділу культури і туризму.
Слухачам була представлена цікава і різноманітна програма, під час якої пролунали ліричні композиції, кращі зразки українського пісенного спадку, відомі шлягери минулих років та твори сучасних естрадних композиторів, перлини світової вокальної творчості.

Тетяна Заровня, директор будинку культури, знаходиться в постійному творчому пошуку, саме тому на всіх концертах і заходах вона завжди демонструє професійну підготовку своїх вихованців.
Подарунками та грамотами було нагороджено випускників будинку культури: Іваник Карину та Шнуренко Анастасію, а вокальний колектив «Серденьке, який нещодавно здобув звання «народного», знов здивував публіку майстерним виконанням та душевною піснею. По закінченню свята драйвового настрою задав ВІА «Рандеву» з піснями у стилі рок.
Море задоволення та гарний настрій отримали глядачі від перегляду концерту.

Шукати в на сайті