Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 7 червня 2017 р.

«Фантом» запобіг спробам незаконного перевезення на тимчасово окуповану територію товарів на 64 тис.гривень

Не зважаючи на тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, схвалене Радою національної безпеки і оборони України в березні поточного року, окремі громадяни не припиняють спроб ввезення на тимчасово окуповану територію Донецької області товарів комерційного призначення.
Так, 02 червня 2017 року першим відділом управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області («Фантом») під час контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування на КПВВ «Гнутове» було проведено огляд автомобіля «VOLKSWAGEN CADDY», який прямував до м. Донецьк. Під час огляду транспортного засобу співробітниками підрозділу було виявлено трикотажний одяг (в асортименті) на суму 23,0 тис. гривень, який громадянин С мав намір незаконно перевезти тимчасово окуповану територію для подальшої реалізації.
Співробітниками того ж підрозділу 03 червня 2017 року на КПВВ «Гнутове» під час огляду автомобіля «OPEL OMEGA» під керуванням громадянина Ф, який прямував до неконтрольованої території, виявлено 77 упаковок біологічно активних добавок орієнтовною вартістю 40,9 тис. гривень.
Стосовно громадян за даними фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення згідно чинного законодавства направлено до суду.

Шукати в на сайті