Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 8 червня 2017 р.

Відкриття спортивного майданчика


8 червня у с. Добропіллі відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, побудованого за сприянням дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки уряду Німеччини.
Майданчиком, обладнаним гімнастичним знаряддям і вуличними тренажерами, зможуть вільно користуватися діти шкільного віку, а також всі бажаючі жителі села.
Дитячий фонд ЮНІСЕФ протягом всього навчального року тісно співпрацював зі школами району, в результаті цієї співпраці школи отримали спортивний інвентар, шкільні меблі.

На свято в с. Добропілля завітали почесні гості: заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, керівник проектів ЮНІСЕФ з питань здоров’я та розвитку молоді Олена Сакович, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Надія Оксенчук, координатори освітніх програм дитячого фонду Ольга Долініна та Наталя Датченко, голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов, в.о. голови районної ради Ірина Стрепоченко.
Гостей гостинно зустрічали директор школи Світлана Литовченко та учні школи.
Почесні гості привітали всіх присутніх зі святом, побажали дітлахам радощів, гарного здоров’я, займатися спортом, загартовуватись, реалізації всіх задумів, подякували всім та висловили надію на подальшу співпрацю.
Дуже приємнм сюрпризом для всіх присутніх на святі було вручення подарунку від молодого подружжя підприємців Матвієнко з м. Добропілля, які подарували школі 40 кв.м. тротуарної плитки для облаштування тротуару до майданчика.
Надія Оксенчук  подарувала для бібліотеки школи ексклюзивні екземпляри книги Галини Кирпи "Мій тато став зіркою".
Право перерізати символічну стрічку надали Олені Сакович, Ігорю Стокозу та найкращому спортсмену Добропільської ЗОШ, учню 9 класу Сергію Козіну.
Продовжилося свято розважальною програмою в секціях, де молодь мала можливість взяти участь у  танцювальному майстер-класі, пограти у футбол, побудувати роботів в секції робоклуб.
Заняття спортом допоможуть дітям насолоджуватися правом грати у безпечному та здоровому середовищі, а також сприятимуть створенню дружньої атмосфери.

Про ЮНІСЕФ:
 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів.


Шукати в на сайті