Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 19 червня 2017 р.

Інформують аграрії району

Сільськогосподарські підприємства району продовжують роботу по заготівлі кормів. Станом на 19 червня 2017 року багаторічні трави скошені на площі 203 га, заготовлено 112 тонн сіна та 1300 тонн сінажу.
В районі тривають роботи з інтегрованого захисту посівів від бур’янів, шкідників та хвороб. Озимі культури оброблені на площі 15567 га, грунтові гербіциди внесені під соняшник на площі 5611 га. Посіви кукурудзи оброблені страховими гербіцидами на площі 1653 га, соняшник - на площі 5537 га.
Сільгосппідприємства ведуть роботи по міжрядному обробітну просапних культур. Станом на 19 червня 2017 року міжрядний обробіток соняшнику проведено на площі 11095 га, кукурудзи – на площі 1653 га. Крім того, господарства району ведуть боротьбу зі шкідниками і хворобами зернових культур. Посіви оброблені на площі 8,3 тис. га. Триває робота по формуванню переліку суб'єктів підприємницької діяльності в сфері агропромислового комплексу, які мають плани розвитку та потребу в залученні коштів для їх реалізації. Спеціалістами управління підготовлено пакет документів, передбачених умовами конкурсу «Підприємець року 2017» на кандидата за номінацією «Підприємець року в галузі сільського господарства», який надано на розгляд до обласної конкурсної комісії.

Шукати в на сайті