Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 16 червня 2017 р.

Люди в білих халатах, за врятоване життя і повернене здоров`я - низько вклоняємось вам

16 червня 2017 року урочисто відзначали своє професійне свято медичні працівники Добропільщини. День медичного працівника святкується в нашій країні, як свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я співгромадян. Важко уявити наше cьогодення без медицини. Будь-яка людина, незалежно від віку прагне бути здоровою та прожити активне життя. 
І саме тому вважається, що найвідповідальнішою професією в світі є лікарська. Розпочався урочистий захід чудовим концертом, який підготували працівники районного відділу культури і туризму Добропільської райдержадміністрації.
До присутніх медичних працівників з вітальним словом звернулася голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна. Тамара Миколаївна відзначила особливість медичної професії, її щоденні турботи та радощі. Щирі слова подяки за неоціненну працю, за сумлінне виконання професійних обов’язків, за кожне врятоване життя, за повернене здоров’я, лунали на адресу медиків району. Саме у день професійного свята, працівники охорони здоров’я особливо відчувають свою необхідність та значимість, пишаються своєю професією, успіхами та досягненнями. 

Подяки від районної ради отримали кращі медичні працівники: завідувач Святогорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4 - Лінкіна Тетяна Миколаївна, молодша медична сестра Ленінського фельдшерського пункту - Татаренко Лариса Миколаївна, завідувач Вірівського фельдшерського пункту - Прокопенко Зоя Василівна. 
Кожній амбулаторії загальної практики сімейної медицини були вручені сертифікати на отримання медичного обладнання, яке було закуплено в рамках реалізації проекту «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії ЗПСМ селища Світле Добропільського району Донецької області. Покращення медичних послуг» за підтримки ПРООН та солодощі.
Колег також привітав головний лікар КЗ "Добропільський РЦ ПМСД" Олег Каташов. Він побажав усім медичним працівникам невичерпних знань та умінь, бо саме завдяки їм, люди в білих халатах рятують тисячі життів. Одягаючи білий халат лікар стає цілителем тіла і душі, а ще порадником і найпершою надією для хворого.Джерело посилання: Добропільська районна рада

Шукати в на сайті