Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 13 червня 2017 р.

Платники податків Добропільської ОДПІ поповнили бюджет на 326,3 мільйона гривень

Як зазначила начальник Добропільської ОДПІ Алла Єльникова, позитивні результати у наповненні бюджетів досягнуті завдяки сумлінним платникам, які своєчасно та в повному обсязі сплачують податки.
За 5 місяців 2017 року платниками податків Добропільської ОДПІ до Зведеного бюджету України сплачено 326,3 мільйона гривень, що на 20,6 мільйона більше доведеного завдання та на 78,7 мільйона більше надходжень аналогічного періоду минулого року. До державного бюджету надійшло 133,7 мільйона гривень, а місцева скарбниця поповнилась на 192,6 мільйона гривень.

Шукати в на сайті