Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 27 червня 2017 р.

«Конституція – наш Закон і сила»

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення та майбуття. До їхнього числа, безумовно, відноситься і День прийняття Конституції України. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. 
З метою належного відзначення в Добропільському районі Дня Конституції України, враховуючи суспільно-політичну ситуацію в цілому в державі, зокрема в області і районі, в Добропільському районі проведені відповідні заходи. Проведення культурно-мистецьких заходів, молодіжних акцій, спортивних змагань в населених пунктах району відбувалося за участю представників громадськості, сільських і районних депутатів, відповідальних працівників райдержадміністрації. 
З нагоди відзначення 21-річниці Конституції України та Дня державної служби 27 червня в райдержадміністрації проведено районний урочистий захід «Конституція – наш Закон і сила» за участю посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників установ, організацій району, сільських голів, громадськості, представників ЗМІ.
Зі словами привітань виступили голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов і голова районної ради Тамара Бєлянкіна. У своїх промовах вони відзначили, що прийняття Основного Закону нашої держави має не тільки історичне значення, але й відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку демократії в суспільстві та проведенні реформ в усіх сферах життя.
До слів привітання приєднався почесний гість свята – секретар Добропільської міської ради Віктор Древаль.
Від імені сільських голів до всіх присутніх звернулася Лілія Тихонова, Ганнівський сільський голова.

Подяками райдержадміністрації та районної ради були нагороджені керівники відділів та управлінь райдержадміністрації Т. Павловська, І. Пакиж, О. Гурева, В. Задерій, В. Федоренко, К. Калюжна, Р. Лисак, І. Анісімова.


За результативну співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування у вирішенні питань економічного і соціального розвитку району, активну життєву позицію та з нагоди 21-ї річниці Конституції України нагороджені Г.Матвієнко, А. Луговий, В. Древаль.
Музичні вітання всім присутнім дарували художні колективи Світлівського Будинку народних традицій, колектив Ганнівського та Шевченківського СБК.
Шукати в на сайті