Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 13 червня 2017 р.

За проявлену відвагу і професіоналізм відзначені співробітники спецпідрозділу «Фантом»

Днями відбудеться чергова ротація працівників податкової міліції, що несуть службу в управлінні оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО («Фантом»), яке діє у складі Головного управління ДФС у Донецькій області та виконує завдання, пов’язані з контролем переміщення товарів через лінію зіткнення та території Донецької області. Привітати своїх побратимів по участі в зведених мобільних групах із успішним завершенням нелегкої місії завітали бійці Угруповання Національної гвардії України «М». 
Гості прибули не з пустими руками. За ініціативою командування Угруповання Національної гвардії України «М» наказом Приазовського козацького округу Козацької територіальної оборони за професіоналізм, мужність і відвагу, проявлені під час виконання службово-бойових завдань в районах проведення антитерористичної операції, кращих з фантомівців було нагороджено орденами «Івана Сірка» 3-го ступеню. Дехто з фантомівців отримали відзнаку командира оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь» – пам’ятну медаль «За оборону Маріуполя». Присутній на нагородженні в.о. заступника начальника Головного управління ДФС у Донецькій області – начальника управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО, генерал-майор податкової міліції Геннадій Лісовий висловив щиру подяку своїм колегам за гідне виконання службових обов’язків на захисті економічних інтересів та територіальної цілісності держави.


Шукати в на сайті