Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 23 червня 2017 р.

На Донеччині підрозділ «Фантом» затримав партію цигарок з марками так званої ДНР

Спецпідрозділ «Фантом» з метою захисту економічних інтересів держави продовжує проведення заходів, направлених на боротьбу з незаконними потоками товарів, розкриття та припинення кримінальних та інших правопорушень у сфері оподаткування. Так, 22 червня 2017 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») під час контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування у межах Донецької області на КПВВ «Гнутове» було проведено огляд автомобіля «Ford Transit» під керуванням громадянина Н, який прямував з тимчасово окупованої території. Під час огляду транспортного засобу у виявленій схованці та особистих речах водія працівниками спецпідрозділу знайдено фальсифіковані тютюнові вироби у кількості 270 пачок без належних марок акцизного податку (з марками так званої ДНР). 
В ході проведених заходів встановлено, що фальсифікований підакцизний товар був завезений з метою подальшої реалізації через торговельні мережі у м.Маріуполь.
Стосовно громадянина за даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення, матеріали для прийняття рішення згідно чинного законодавства направлено до суду.Шукати в на сайті