Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 9 червня 2017 р.

Ми - ті, хто любить Україну в роботі, творчості, житті

Світлівський Будинок народних традицій (директор Тетяна Дорошкевич), територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова) провели для жителів с. Світле тематичний захід «Мелодії моєї молодості».
В яскравий сонячний теплий день, переступивши поріг клубного закладу, запрошені опинилися у святковій атмосфері відпочинку. Проведена конкурсно-розважальна програма для людей похилого віку виявила переможців: Валентину Просвірніну, Світлану Кіріченко, Галину Чачуну, Ніну Станєву, Тетяну Павленко, яким були вручені дипломи та сувеніри .
Начальником відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації Катериною Корняковою проведено консультування з питання надання пільг населенню району у 2017р.
«Як збрегти зір?», «Здоровий спосіб життя» - це бесіди, проведені для слухачів - громадян похилого віку. Фіточай та солодощі, хорове та вокальне виконання улюблених пісень надало всім присутнім доброго настрою та змогу поринути у спогади активного життя, трудових буднів, яскравих свят молодості.
Дякуємо за матеріальну підтримку заходу ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач, ГО «Добре поле» (голова організації Любов Марченко); за співпрацю і проведену роботу начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентині Купцовій; за організацію заходу керівникам клубних закладів – Тетяні Дорошкевич та Аліні Сметаніній, та всім аматорським творчим колективам за професіоналізм і майстерність.Шукати в на сайті