Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 21 червня 2017 р.

Колективний договір – запорука успішного соціального діалогу

Своєчасне укладення та виконання положень колективного договору є важливим фактором створення сприятливих умов праці працівників підприємства, сприяє прозорості виробничих стосунків між роботодавцем і трудовим колективом, а також реалізації норм законодавства про працю. Це єдиний локальний акт соціального діалогу, який зменшує соціальну напругу в трудовому колективі та перешкоджає виникненню конфліктних ситуацій. 
Саме цим керується в своїй роботі управління соціального захисту населення райдержадміністрації, що входить до складу робочої групи по координуванню заходів щодо своєчасного підведення підсумків виконання і реєстрації колективних договорів в райдержадміністрації (робоча група), та тримає на постійному контролі стан укладання колективних договорів на підприємствах, установах та організаціях району. 
Згідно затвердженому плану в поточному році проведено 2 засідання робочої групи, на яких розглядалися питання: про стан укладання колдоговорів по підприємствам, установам, організаціям Добропільського району за 2016 рік; про затвердження плану роботи робочої групи по координуванню заходів щодо своєчасного підведення підсумків виконання і реєстрації колективних договорів в райдержадміністрації на 2017 рік. про підведення підсумків виконання і реєстрації колективних договорів в райдержадміністрації за І квартал 2017 року.
Серед роботодавців та найманих працівників проводиться роз'яснювальна робота щодо доцільності та необхідності укладення колдоговорів. Під час їх узгодження членами робочої групи надаються рекомендації стосовно змісту колективного договору згідно чинного законодавства.
Станом на 01.06.2017 в Добропільському районі зареєстровано 79 колективних договорів. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року суттєвих змін не відбулося. Випадки ухилення керівників від укладання колективного договору відсутні. Колективні договори на всіх підприємствах, установах та організаціях району відповідають чинному законодавству. Протягом п’яти місяців поточного року зареєстровано в райдержадміністрації 4 колективних договори, що були укладені на новий термін: Добропільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді від 10.02.2017 №1, Шахівської ЗОШ від 02.03.2017 № 2, Золотоколодязької ЗОШ від 13.03.2017 № 3, ПраТ «Огнеупорнеруд» від 20.03.2017 № 4. Внесла зміни до колективного договору одна юридична особа: СТОВ «Торецьке» від 04.05.2017 № 5. 
Колективні договори Золотоколодязької, Шахівської сільських рад та ДНЗ «Малятко» знаходяться у стані узгодження.

Шукати в на сайті