Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 23 червня 2017 р.

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на індивідуальне опалення


Домогосподарства, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення та по закінченню опалювального періоду мають заощаджені кошти субсидії на особових рахунках - тобто мають переплати, мають можливість отримати монетизовану частину заощадженої (не використаної субсидії).
Одержувачам зекономленої субсидії після отримання повідомлення від структурного підрозділу з питань соціального захисту населення необхідно звернутися до 1 вересня поточного року до управління соціального захисту для подання заяви та надання реквізитів особового рахунку, відкритого в банківській установі.
Саме на підставі цього документа і буде здійснюватись виплата грошової винагороди за енергоефективність. Даний проект монетизації заощаджених субсидій передбачає грошову виплату сім’ям, які економили енергію для індивідуального опалення.
Інформацію про наявність економії кожен одержувач субсидії може відстежувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу або електроенергії, якщо вони використовуються для опалення. 
Частина невикористаної суми субсидії не більше 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі (тобто монетизується) на підставі списків, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами — виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії. 
На момент подачі заяви рахунок у банку має бути відкритим.

Шукати в на сайті