Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 22 червня 2017 р.

Засідання оргкомітету по відзначенню 85-ї річниці з дня заснування Донецької області


22 червня заступник голови райдержадміністрації, заступник співголови оргкомітету Наталя Перекотій та заступник голови районної ради, заступник співголови оргкомітету Ірина Стрепоченко провели засідання організаційного комітету з питання підготовки до відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області.
Спільним розпорядженням голови райдержадміністрації та голови районної ради № 131/48 від 14 квітня 2017 року затверджено Районний план заходів з відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області.

Під час засідання оргкомітету керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, причетні до виконання Районного плану заходів, доповіли про стан підготовки до свята та обговорили ряд проблемних питань.
Масове свято, присвячене ювілейній даті, відбудеться 2 липня в м. Краматорську.
Ірина Стрепоченко запропонувала в рамках заходу надати фінансову підтримку місцевому краєзнавцю Володимиру Подоляну, виділивши кошти на видавництво та придбання 100 екземплярів написаної ним книги з історії міст і сіл Добропільського району.
Начальник відділу культури і туризму Юлія Літвінова проінформувала про участь делегації району в обласних урочистостях. Від району на святі будуть брати участь художні колективи, народні майстрині, буде організована виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва та сільськогосподарської продукції.
За результатами оргкомітету всім виконавцям заходів були надані доручення та визначені терміни їх виконання.

Шукати в на сайті