Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 9 червня 2017 р.

Участь у ярмарку вакансій та акції «Випускник»

8 червня Добропільський міський центр зайнятості провів ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості в Білозерському гірничому професійному ліцеї.
Ліцей готує фахівців з гірничих професій: електрослюсар підземний, машиніст підземних установок, машиніст електровозу та соціальних працівників і роботодавці міста та району, які в подальшому є потенційними роботодавцями теперішніх випускників, радо долучились до проведення заходу і гідно представили своє підприємство за допомогою відео презентації, розповіли про вимоги до майбутніх працівників. 
Територіальнй центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) прийняв участь у даному заході.
Випускники ліцею стоять на порозі важливого в житті кроку- початку трудової діяльності. Попереду молодь чекають труднощі, з якими вони не будуть наодинці, оскільки прийдуть у трудові колективи до мудрих фахівців з великим досвідом роботи.
Перед випускниками ліцею виступили представники: ВСП «Шахтоуправління Білозерське», ТДВ шахта «Білозерська», територіальний центр соціального обслуговування м. Добропілля, територіальнй центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району.
Вважливо те, що на території великого Добропілля вперше запропоновано професійне навчання соціальних робітників. В наш час- це є необхідною і знаковою подією для громадян похилого віку та інвалідів. Соціальний робітник- активний учасник реалізації державної політики соціального захисту населення на благо майбутнього нашого славного Добропільського краю.Шукати в на сайті