Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 8 червня 2017 р.

Оголошено конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт

Святогорівська селищна рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.
Загальні вимоги: 1 - 2 - 3 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Святогоівської селищної ради або на іншій адміністративно – територіальній одиниці Добропільського району, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України.
Пропозиції приймаються в строк до 20 червня 2017 року за адресою Добропільський район, смт Святогорівка, пров.Поштовий, 10, конкурсна комісія Святогорівської селищної ради.
Детальну інформацію можна отримати на сайтах Святогорівської селищної ї ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном 06277-2-89-83.

Шукати в на сайті