Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

Участь у святкуванні Дня Європи


11 червня, у перший день набуття чинності безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом, в місті Покровськ Донецької області відсвяткували День Європи.
У цей день на вулиці міста вийшли тисячі людей у вишиванках та національних костюмах країн Європейського союзу.
Розпочалося святкування об 11:00 святковою ходою, учасники якої вдягнули національні строї країн Європейського союзу та на чолі з очільником області Павлом Жебрівським пройшли вулицями міста.

Площа Шибанкова перетворилася в справжнє європейське містечко, де всіх присутніх розважали коміки, персонажі мультфільмів, працювали різноманітні атракціони, а кожне місто і район презентували одну із європейських країн. Першим свою програму, присвячену Швеції, представив Покровськ. Місцева команда вибрала костюми епохи вікінгів, а її ватажком став міський голова Руслан Требушкін.
Всього на святі показані презентації 28 країн.
До привітань приєднувалися посли країн Євросоюзу в Україні: Португалії, Литви, Італії, Бельгії та Франції. Вони привітали жителів Донеччини з приєднанням до великої європейської сім'ї і запросили відвідати держави, представниками яких вони є.
До урочистостей долучилася і наша Добропільщина. Делегація у складі голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова, заступників - Олексія Стебель, Наталі Перекотій, працівників відділу культури і туризму представили національні страви та сувенірну продукцію Хорватії. Учасники художньої самодіяльності Світлівського, Шевченківського закладів культури та м.Білозерська на головній сцені Дня Європи виконали музично - хореграфічну композицію «Весь мир танцует Lindjo» і вокальну композицію «Potresujka». На бульварі Андрющенка проходили майстер-класи і демонстрація творів народних умільців. Цього разу Добропільщину зі своїми виробами представляли Марія Гайдук, майстриня з виготовлення ляльки-мотанки (с.Криворіжжя), Олександр Павлюченко, майстер виробів із дерева (смт. Святогорівка), Аліна Сметаніна, майстриня вишивки (с.Шевченки), Ірина Філонова, майстриня рукоділля (с.Світле).
По закінченню свята на великій сцені перед присутніми виступили український гурт "Mad Heads" та бронзові призери цьогорічного Євробачення молдавський гурт "SunStroke Project".Шукати в на сайті