Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ!

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей! Шановні батьки! У 2017 році оздоровлення дітей району, які виховуються в сім’ях та не належать до пільгових категорій, здійснюватиметься методом часткового відшкодування вартості путівки. Сплата вартості путівки буде здійснюватись за рахунок районного, обласного бюджетів, підприємств та батьків. Закликаємо вас зміцнювати та берегти здоров’я ваших дітей.  Заявки на оздоровчий відпочинок для дітей треба подавати вже зараз.
Для отримання путівки батькам або особам, які їх замінюють, необхідно звернутися до сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації
(м. Добропілля, вул. Саратівська, 31) та написати заяву. 
За довідками та роз’ясненнями звертатись за телефонами 
050-874-80-04, 050-58-57-615.

Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області, які будуть працювати у 2017 році

Шукати в на сайті