Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 14 червня 2017 р.

Виїзні акції Добропільського міського центру зайнятості до Криворізької сільської ради

В травні 2017 року фахівці Добропільського міського центру зайнятості провели виїзні акції з використанням мобільного центру професійної орієнтації для жителів Шахівської об’єднаної територіальної громади в с.Шахове.  А 13 червня 2017 року фахівці центру відвідали Криворізьку сільську раду, де відбулися профорієнтаційні заходи для незайнятого населення та для вихованців пришкільного табору відпочинку «Дитяча оселя».
Мешканці села Криворіжжя, присутні на заході, отримали інформацію про стан сучасного ринку праці в регіоні, перспектив його розвитку та можливості працевлаштування насамперед на місцеві підприємства. Присутнім була надана інформація про можливість проходження професійного навчання за сприянням служби зайнятості та здобуття професійної освіти в навчальних закладах області, насамперед, у центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості. Фахівці центру проводили індивідуальні консультації з питань зайнятості, ознайомлювали з можливостями пройти безкоштовні курси навчання на онлайн платформах «Твій бізнес: кроки до успіху» та «Прометеус», безкоштовно вивчати англійську мову на базі онлайн платформи «Lingva.Skills». В заході прийняли участь 25 мешканців с.Криворіжжя.
Для вихованців пришкільного табору відпочинку «Дитяча оселя» було проведено акцію «Світ професій». Дітям прийшлися до вподоби і профорієнтаційні мультики, і загадки про професії, і вікторина. Наприкінці заходу кожен маленький учасник намалював кольоровою крейдою на асфальті професію своєї мрії. В заході взяли участь 20 дітей молодшого шкільного віку. 

Шукати в на сайті