Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

субота, 17 червня 2017 р.

З Днем медичного працівника!

Шановні лікарі, медсестри, санітарки та ветерани
медичної служби району!

У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за вашу благородну працю, за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Споконвіку більше за всілякі скарби цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.
Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі, талановитим рукам та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.
Хай усе добре, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

               З повагою
              Голова райдержадміністрації                                                       Кірносов Д.О.Шукати в на сайті