Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 27 червня 2017 р.

Відбулося засідання колегії


27 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, у якому взяли участь голова районної ради Тамара Бєлянкіна, начальники управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, керівники територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови. Засідання провів голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов.
На засіданні колегії розглянуто 2 питання.
Одним з найважливіших завдань органів виконавчої влади в районі є забезпечення виконання показників Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.
Про забезпечення виконання показників Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2017 рік в сільськогосподарській галузі та стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових культур доповіла начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Андрійченко.
Як зазначила Ольга Павлівна, у 2017 році площа озимих культур складає 18417 га, зернових культур посіяно на площі 6706 га. В цілому по району площа зернових культур становить 24921 га, або 51 % до площі ріллі.
Ранні зернові культури будуть зібрані з площі 22902 га. На сьогоднішній день підприємства забезпечені паливно-мастильними матеріалами на 63 %.
Члени колегії, заслухавши інформацію, звернули увагу на необхідності прискорення роботи щодо підготовки зерноскладів для приймання врожаю та укладення договорів з хлібоприймальними підприємствами.
Про стан захисту прав та законних інтересів дітей у Добропільському районі проінформувала Бібля Вікторія Володимирівна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.Шукати в на сайті