Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

Тривають роботи по очищенню річки Бик


Для здійснення заходів Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2017 рік щодо створення умов для захисту земель від ерозійних процесів на водозаборі та покращення екологічного стану ґрунтів за рахунок коштів спеціального фонду районного бюджету для виконання робіт по проекту «Захист від підтоплення ґрунтовими водами житлової забудови с.Ганнівка з розчищенням річки Бик в Добропільському районі Донецької області» було виділено 3504,2 тис.грн. 

Сьогодні тривають роботи з очищення річки Бик на території Ганнівської сільської ради (сільський голова Лілія Тихонова). Вже проведено розчистку прибережної зони від гілок та сміття, бульдозером підготовлено ґрунт для подальшого спорудження прибережних відкосів. Задля покращення гідрологічної ситуації заплановано здійснити заглиблення річки та її очищення.
Роботи по очищенню річки проводить ТОВ «Екоресурси» (м. Маріуполь).

Шукати в на сайті