Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 8 червня 2017 р.

Робота пришкільних таборів


Одним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період. Саме з цією метою на базі загальноосвітніх навчальних закладів Добропільського району щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.
Так, з 01 по 21 червня 2017 року працюють 7 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей, які працюють у 6-годинному режимі, без денного сну з дворазовим гарячим харчуванням. Відпочинком у пришкільних таборах охоплено 210 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

В організації роботи пришкільних таборів важливим є питання організації цікавого та змістовного дозвілля дітей. Педагогічними працівниками на період роботи таборів розроблено плани виховної роботи, які включають пізнавально-розважальні заходи спортивно-оздоровчого, еколого-натуралістичного, художньо-естетичного та національно-патріотичного напрямів.
Робота відділу освіти райдержадміністрації, загальноосвітніх навчальних закладів спрямована на реалізацію заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей.
Шукати в на сайті