Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

Розвиток малого бізнесу на селі


Розвиток малого бізнесу на селі – це поки ще малий, але перспективний крок, який сприяє відродженню населених пунктів.
Це можливість активізувати людей до роботи та до процесу реформ, сприяти збільшенню соціальних ресурсів села шляхом розвитку малого підприємництва, фермерства, різних форм трудової самоорганізації сільського населення.
Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» підтримує розвиток приватного сільського господарства, оголошуючи конкурси та відкриваючи різноманітні програми.

Одним із таких конкурсів вже скористалася мешканка с. Криворіжжя Оксана Іванченко, яка отримала грант від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» в розмірі 25 тис. грн. на придбання сироварні. Оксана Володимирівна вже отримала необхідне обладнання та займається її установкою.
І ось знову приємна новина – переможцями конкурсу в червні стали одразу 2 представників з Ганнівської сільської ради.
Тихонова Лілія отримала грант в розмірі 13 тис. грн. для придбання молодняка птиці і кормів. Лілія Томазівна вже прибдала 60 шт. молодняка птиці породи Ломан Браун на загальну суму 6 тис. грн.
Олександр Парада отримав грант від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» на розвиток садівництва.
Тож бажаємо всім переможцям успіхів в реалізації їх планів та задумів, хороших однодумців та всього найкращого.

Шукати в на сайті