Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 20 червня 2017 р.

Засідання президії районної ради ветеранів


Сьогодні, 20 червня, відбулося засідання президії районної ради ветеранів Добропільського району.
На початку пленуму голова районної ради ветеранів Лариса Пакіна розповіла про виконану роботу, зупинившись на питаннях соціального захисту ветеранів, їх лікування та оздоровлення, а також патріотичного виховання молоді.
Голова первинної ветеранської організації Золотоколодязької сільської ради Василь Сокол доповів про роботу своєї організації за І півріччя 2017 року.

За результатами було вирішено надати доручення первинним ветеранським організаціям району організувати екскурсії своїх делегацій в музей с. Золотий Колодязь з метою обміну позитивним досвідом; проводити зустрічі з учнями шкіл з метою доведення до їх свідомості великого подвигу українського народу в роки Другої Світової війни; обновити та розширити музеї бойової слави в загальноосвітніх школах району; активізувати роботу по визначенню прізвищ загиблих солдат в боях за Батьківщину; через засоби масової інформації активізувати роботу з патріотичного виховання підростаючого покоління.

Шукати в на сайті