Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 20 червня 2017 р.

Розпочато реконструкцію очисних споруд в с. Добропілля


В районі тривають роботи по реалізації інфраструктурних проектів.
Сьогодні, 20 червня, для жителів Добропільської сільської ради відбулася знакова і довгоочікувана подія – розпочинаються роботи по реконструкції очисних споруд пот. 50 куб.м/добу.
Голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов, його перший заступник Олексій Стебель, Добропільський сільський голова Анна Павлова з представником фірми – підрядника ТОВ «ЛЕНД ГРУПП» урочисто відзначили початок робіт по реалізації проекту.
Окремо зазначимо, що очікувана вартість проекту в 2016 році складала 6 млн.700 тис. грн.
Завдяки процедурі PROZORRO і проведеним торгам вартість проекту склала 4 млн. 700 тис. грн., що привело до заощадження державних коштів в сумі 2 млн. грн. Райдержадміністрація буде слідкувати за ходом проведення робіт та інформувати про це громаду.
Шукати в на сайті