Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

БЕЗ СВЯТ НЕ БУВАЄ ДИТИНСТВА

10 червня 2017 року у селі Добропілля на спортивних майданчиках Добропільської загальноосвітньої школи (директор Світлана Литовченко) відбулося районне свято дитинства, яке було організовано для вихованців Комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» і учнів шкіл району 2004-2006 р.н..
В рамках цього свята пройшли спортивні змагання, в яких прийняло участь 80 осіб. Програма була насичена різноманітністю конкурсів: біг з перешкодами, туристична стежка, конкурс рибака, стрибок у довжину командою та багато іншого, де діти з великом задоволенням та азартом  змагалися між собою.

В загально - командному заліку отримали перемогу: І місце – команда с. Добропілля (тренер Крамарев В.Г.), ІІ місце - с. Криворіжжя (тренер Брильов О.А.), ІІІ місце – смт Святогорівка (тренер Матвійчук О.І.).
Команди-переможці були нагороджені м’ячами, медалями та грамотами. Команди учасниці також отримали м`ячі, а кожний учасник - приз. Дітей пригощали кашею, чаєм та солодощами.
Спонсором цього яскравого і чудового свята виступив генеральний директор ПрАТ "Глини Донбасу" Ігор Ткач за підтримки ГО "Добре поле" (голова Любов Марченко).


Шукати в на сайті