Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

Соціальне партнерство – в дії   
Сьогодення, на жаль, занадто щедро викликає потребу звернути увагу на життя одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку, інвалідів.
І вдвічі приємно те, що органи влади звертають увагу, і разом з підприємствами, які знаходяться на території району, вирішують проблеми вищезгаданої категорії населення.
Виконано пункт «Угоди про соціальне партнерство Добропільської райдержадміністрації і районної ради з глинодобувними підприємствами ПрАТ «Глини Донбасу», ПАТ «Веско», ПАТ «Дружківське рудоуправління», ПрАТ «Огнеупорнеруд»» щодо придбання засобів реабілітації інвалідам та громадянам з обмеженими фізичними можливостями на суму 40 000 грн. (придбані інвалідні візки, милиці, палиці, ходунки).
Таким чином поповнено матеріальну базу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району, який на сьогодні в змозі в цілому задовільнити потребу в засобах реабілітації.
Керівництво району: голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов, голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Купцова висловлюють щиру вдячність партнерам – глинодобувним підприємствам (генеральні директори Ігор Ткач та Євгеній Цимарман) та ГО «Добре Поле» (голова Любов Марченка) за їхню участь у піклуванні за найдорожче - людину похилого віку, яка на теперішній час потребує уваги і допомоги.


                                       

Шукати в на сайті