Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 21 червня 2017 р.

Шановні мешканці Донецької області!

Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації 29 червня 2017 року з 14.00 до 14.30 буде проводитись планова комплексна технічна перевірка всіх засобів оповіщення населення Донецької області з включенням на території міст Донецької області вуличних електросирен та з трансляцією інформації по телерадіоканалам (в т.ч. по проводовим радіоприймачам «Укртелекому», радіостанції «Голос Донбасу» та по телеканалу «ДоТеБе»). Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації

Шукати в на сайті