Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

Інформують аграрії району

Сільськогосподарські підприємства району приступили до заготівлі кормів. Станом на 12 червня 2017 року багаторічні трави скошені на площі 120 га, заготовлено 25 тонн сіна та 600 тонн сінажу. В районі тривають роботи з інтегрованого захисту посівів від бур’янів, шкідників та хвороб. Озимі культури оброблені на площі 15567 га, грунтові гербіциди внесені під соняшник на площі 5611 га. Посіви кукурудзи оброблені страховими гербіцидами на площі 1653 га, соняшник - на площі 5472 га.
Сільгосппідприємства ведуть роботи по міжрядному обробітну просапних культур. Станом на 12 червня 2017 року міжрядний обробіток соняшнику проведено на площі 7488 га, кукурудзи – на площі 1653 га. Крім того, господарства району ведуть боротьбу зі шкідниками і хворобами зернових культур. Посіви оброблені на площі 8,0 тис. га.
Ведеться моніторинг наявності пально-мастильних матеріалів та підготовки техніки до весняно-польових робіт в підприємствах району.
Триває робота по формуванню переліку суб'єктів підприємницької діяльності в сфері агропромислового комплексу, які мають плани розвитку та потребу в залученні коштів для їх реалізації. 
7 червня 2017 року спеціалісти управління взяли участь у навчанні за темою «Бізнес – план розвитку сільгосппідприємств та фермерських господарств», яке проводилося на базі Слов’янського аграрного технікуму. Компанія MLS group (Marketing and Legal Solution, м. Запоріжжя) на замовлення Компанії Кімонікс Інтернешнл інк. у межах проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), контракт з USAID № ОАА-І-12-00027 провела 7 червня 2017 року Дослідження аграрного ринку в трьох сільгосппідприємствах нашого району: ТОВ «Перспектива», ПАТ «ім.Т.Г. Шевченка», ТОВ «Дакс». Результати цього дослідження протягом місяця будуть розміщені на сайті райдержадміністрації.

Шукати в на сайті