Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Добропільський район вітає гостей з Волині

Сьогодні керівництво Добропільського району вітало на теренах Добропільщини гостей з Волинської області. Очолює делегацію перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Веніамінович Пирожик.
Вони прибули на запрошення Донецької ОДА на урочисті заходи з нагоди  85-річниці утворення  Донецької області. Делегація прибула також з волонтерською місією, гості відвідали бійців, які захищають нашу країну на передових рубежах в Донецькій області та передали смаколики від волинян.
 З Добропілля представники Волині повезуть допомогу ще й на Луганщину. Ця зустріч є черговим доказом того, що ми єдині, що ми разом йдемо до Перемоги.

Шукати в на сайті