Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 21 червня 2017 р.

Участь у Регіональній нараді


Голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський 21 червня провів робочу зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку, Мінрегіону, представниками МВФ, ПРООН та Транстек.
Участь в зустрічі взяли голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов та його перший заступник Олексій Стебель.

Говорили про реалізацію проектів Донецької області в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» Європейського інвестиційного банку. Програма загальною вартістю 200 млн євро реалізується у 5 областях України від 2015 року.
На 1 червня 2017-го по Донецькій області в рамках першого траншу реалізується 44 роекти на загальну суму 245,3 млн грн - у Бахмуті, Мирнограді Костянтинівці, Селидовому, Великоновосілківському, Нікольському та Олександрівському районах. В основному, це проекти з ремонту й реконструкції шкіл, дитсадків, лікарень, гуртожитків для переселенців, котелень тощо.

Шукати в на сайті