Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 13 червня 2017 р.

Нарада з сільськими головами


13 червня 2017 року голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів розширену нараду з селищним, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.
Згідно порядку денному було розглянуто 6 питань.
Про стан реалізації в районі інфраструктурних проектів детально повідомила в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Павловська.

Із 29 інфраструктурних об’єктів роботи повністю виконані по 7, а саме:
– по вуличному освітленню в селах Криворіжжя (вул. Центральна), Нововодяне (вул. Донецька), Благодать (вул. Залізнична), Весна (вул. Донецька), Веселе Поле (вул. Краматорська), Первомайське (вул.Ватутіна); по капітальному ремонту лінії водопроводу по вул. Донецькій в с. Світле.
Виконуються роботи ще по 3 проектам:
- ремонт Світлівської опорної школи;
- 2 водопроводам в сел. Світле.
Пройшли процедуру PROZORRO та підписані договори по 2 проектам: реконструкції мереж теплопостачання Світлівської та Золотоколодязької ЗОШ.
Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповів начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Міргородський.
Сільські, селищний голови доповіли про стан та вжиті заходи по боротьбі з карантинними бур’янами на підвідомчій їм території. Запропоновано селищним, сільським головам приділити більшу увагу боротьбі з карантинними рослинами, в тому числі на території соціальних інфраструктур, по узбіччях доріг та у віддалених селах.
Начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Чамор довела до відома присутніх, що 30 червня в райдержадміністрації відбудеться виїзне засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Донецької області.
Одним із болючих питань в районі є ремонт автодоріг, і саме з цього приводу було багато запитань до начальника Добропільської дільниці філії «Автодор» № 7 Горобець О.В. Голова райдержадміністрації запропонував організувати в кожній місцевій раді громадський контроль за проведенням робіт, які виконують підрядні організації. Також головою райдержадміністрації дано доручення щодо створення ОСМД в багатоквартирних будинках на території сільських рад Добропільського району, наведення порядку щодо виплати субсидій.


Шукати в на сайті