Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 7 червня 2017 р.

Подяка благодійникам

Керівництво Комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Добропільської районної ради щиро дякує спонсорам: генеральному директору ПАТ «Веско» ПРАТ «Огнеупорнеруд» Євгену Цимарману , генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу» Ігорю Ткачу та громадській організації «Добре Поле» в особі голови Любові Марченко  за благодійну допомогу, надану матеріальну підтримку у проведенні заходів.

(25 лютого 2017 року у с. Світле кубок з міні-футболу серед вихованців КЗ «Районна ДЮСШ» 2001-2002р.н.; 05 травня 2017 року у смт Святогорівка було проведено Весняний легкоатлетичний крос серед вихованців КЗ "Районна ДЮСШ» і учнями шкіл району), у придбанні спортивного інвентарю в рамках виконання соціальних контрактів за підтримки Добропільської районної державної адміністрації та Добропільської районної ради. Сподіваємось на подальшу співпрацю і взаємопорозуміння.
Шановні благодійники! Від усієї дущі бажаємо вам здоров’я, процвітання та успішної роботи підприємств. 

З повагою адміністрація КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради

Шукати в на сайті