Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 21 червня 2017 р.

Співпраця з громадою – пріоритет Добропільського міського центру зайнятості


Шахівська сільська рада, якою керує голова Кучеріненко Володимир Миколайович - перша громада на території Добропільського району. До її складу увійшло 14 сіл: Шахове, Торецьке,  Никанорівка, Нове Шахове, Вільне, Іванівка, селище Дорожнє, Суворове, Бойківка, селище Маяк, Новоторецьке, Володимирівка, Коптєве, Панківка. 
На території Шахівської сільської ради здійснюють діяльність: 1 комунальне підприємство, 3 промислових підприємства, 50 приватних підприємців,21 сільськогосподарське підприємство та 1 громадська організація «Добре поле». З них ринкоутворюючі – ПАТ «Глини Донбасу», ТОВ «Каравай», ТОВ «Бета-Агроінвест», СТОВ «Шахово», СТОВ «Торецьке та інші.
Сільська рада активно співпрацює з Добропільським міським центром зайнятості. Протягом 2017 року за сприянням центру зайнятості укомплектовано 20 вакансій.

Директор Добропільського міського центру зайнятості Бугаєць Вікторія Василівна під час чергової зустрічі з головою сільської ради розповіла про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громади .
Одним із актуальних питань, яке розглядалося на зустрічі було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення. Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює в приватного підприємця або на підприємстві, була оформлена на законних підставах.
Окрема увага під час зустрічі була приділена організації громадських робіт на території сільської ради. В період з квітня по травень 2017 року було залучено 15 осіб та планується подальша робота до кінця року. Таким чином, у кожного безробітного є шанс отримати не лише додаткову матеріальну підтримку, але й внести свій вклад у розвиток і добробут свого населеного пункту.
Між сторонами було досягнуто ряд домовленостей щодо координації спільних зусиль з проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, а саме постійного оновлення окремого інформаційного куточку центру зайнятості для інформування населення громади.
Добропільський міський центр зайнятості готовий сприяти у вирішені питань зайнятості мешканців громади та розвитку інфраструктури території.Шукати в на сайті